Pivovary v Česku loni uvařily 19,65 milionu hektolitrů piva, což bylo o 2,3 procenta meziročně více. Zatímco domácí spotřeba zlatavého moku stagnovala, jeho vývoz vzrostl o osm procent. Výsledky dnes zveřejnil Český svaz pivovarů a sladoven. Celková spotřeba piva včetně jeho nealkoholické varianty dosáhla 16,29 milionu hektolitrů.
Výroba piva v Česku loni díky rostoucímu vývozu vzrostla o 2,3 procenta
14. dubna 2015 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187798
Zdroj: Agris.cz