Odlesňování bývá obvykle spojováno s úbytkem tropických lesů v Amazonii, jihovýchodní Asii či rovníkové Africe. Jak ale ukázala nedávná analýza satelitních snímků, nejvíce se na globálním ubývání lesů podílejí dva severské státy - Rusko a Kanada.
Nejvíce lesů mizí v Rusku a Kanadě. Tropy následují až za nimi
17. dubna 2015 12:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187851
Zdroj: Agris.cz