Den Země oslavili školáci z Velehradu, Salaše a Modré na jižní Moravě v předstihu, ale stylově. V pátek 17. dubna uspořádala Základní škola Velehrad ve spolupráci s Lesní správou Buchlovice akci ,,Zelené Chřiby". Sto padesát školáků sbíralo starý papír a za tři hodiny dali dohromady deset tun.
Den Země - Školáci na Velehradě, Salaši i v Modré nasbírali deset tun papíru, do lesů se chystají
22. dubna 2015 6:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187897
Zdroj: Agris.cz