Letohrad plánuje rozšířit dosavadní systém třídění a sběru odpadů z domácností. Nově by měly přibýt nádoby na oleje a tuky po smažení. Lidé by je do nich vhazovali přelité do použitých uzavřených plastových lahví, k dalšímu zpracování by si je odvezla soukromá firma, řekla Hana Koblížková z odboru výstavby a životního prostředí letohradské radnice.
Letohrad chce začít třídit oleje a tuky z domácností
23. dubna 2015 15:28
Zemědělství
Celý článek: http://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/letohrad-chce-zacit-tridit-oleje-a-tuky-z-domacnosti
Zdroj: Agris.cz