Odlesňování v brazilském povodí řeky Amazonky se k letošnímu březnu v porovnání s loňským rokem téměř ztrojnásobilo. S odvoláním na vědce z brazilské nevládní organizace Imazon o tom informoval deník The Telegraph. Podle ekologické organizace Greenpeace je přitom kácení deštného pralesa jednou z hlavních příčin vysychání brazilské krajiny.
Odlesňování brazilské Amazonie se prý oproti loňsku ztrojnásobilo
24. dubna 2015 10:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187928
Zdroj: Agris.cz