Více než 65 tisíc návštěvníků zavítalo na jarní etapu mezinárodní květinové a zahradnické výstavy Flora Olomouc. Byl mezi nimi také premiér Bohuslav Sobotka nebo ministr zemědělství Marian Jurečka. Zatímco vloni přišlo na jarní výstavu Flora na 60 a půl tisíce platících návštěvníků, během uplynulých čtyř dní si vstupenku koupilo více než 65 tisíc lidí.
Na jarní Floru přišlo přes 65 tisíc návštěvníků
27. dubna 2015 10:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187950
Zdroj: Agris.cz