Správa vráceného majetku ležela vedle řady dalších témat nejvíce na srdci českým a moravským biskupům, kteří se minulý týden sešli v hlavním městě. Většinu navráceného majetku tvoří lesy a polnosti. Zatímco v lesích chtějí jednotlivé církevní subjekty hospodařit spíše samy, pole se chystají zatím hlavně pronajímat.
Církev chce více spolupracovat se zemědělci
29. dubna 2015 9:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/187980
Zdroj: Agris.cz