NP Bavorský les - Ministr životního prostředí Richard Brabec se dnes sešel s bavorskou státní ministryní ŽP Ulrike Scharf, aby společně zhodnotili výsledky česko-bavorské spolupráce v národních parcích a prodiskutovali budoucí česko-bavorské projekty. Po Bavorském lese se společně prošli se žáky s pražského gymnázia Thomase Manna.
Ministr Brabec: Obnovená česko-bavorská spolupráce v národních parcích je mimořádně úspěšná
1. května 2015 14:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188012
Zdroj: Agris.cz