Seminář ,,Půda - nejcennější komodita", organizovaný v rámci Mezinárodního roku půdy Asociací soukromého zemědělství ČR, se v druhé polovině dubna uskutečnil i na Moravě, konkrétně v obci Příkazy u Olomouce. Do budovy zdejšího hotelu, která původně sloužila jako rolnická záložna, se sjeli jak sedláci a vlastníci půdy z mnoha moravských regionů, tak odborníci na problematiku půdního fondu z řad státních organizací, akademické sféry i nevládních sdružení.
,,Zelená energetika" je slepou uličkou
4. května 2015 11:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188022
Zdroj: Agris.cz