Třídit odpad nejen v každé obci, ale nově i na 508 vlakových nádražích po celé ČR, dát práci lidem se zdravotním postižením a přiblížit smysl a užitečnost evropských dotací veřejnosti. To je v kostce obsah projektu, který dnes představil ministr životního prostředí Richard Brabec a který je financovaný z evropských fondů, konkrétně z Operačního programu Životní prostředí 2007-2013.
Přes 1800 nádob na třídění odpadu ještě letos na víc než 500 vlakových nádražích v ČR
7. května 2015 15:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188076
Zdroj: Agris.cz