Ministerstvo školství chystá další změnu ve školním stravování. Revidovat chce tzv. spotřební koš čili normu, která určuje žádoucí dávky jednotlivých druhů potravin. Norma se neměnila šestadvacet let a podle ministra Marcela Chládka je žádoucí, aby se přizpůsobila potřebám i stravovacím trendům současnosti.
Ministerstvo chce upravit školní jídelníček, neměnil se čtvrt století
11. května 2015 12:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188093
Zdroj: Agris.cz