Do Turnova na Semilsku by se po čtyřleté přestávce měly vrátit farmářské trhy. Jejich obnovení požadují obyvatelé, vedení radnice proto začalo jednat se dvěma organizátory, řekl dnes ČTK starosta Tomáš Hocke (Nezávislý blok - SNK). Trhy na náměstí byly naposledy 29. dubna 2011, pak se měly přesunout na autobusové nádraží, ale zájem mezi farmáři už nebyl.
Do Turnova by se po čtyřleté přestávce měly vrátit farmářské trhy
12. května 2015 8:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188104
Zdroj: Agris.cz