Počet patnáctiletých, kteří mají zkušenosti s alkoholem, se v České republice v letech 2002 až 2012 zvýšil ze 70 na 94 procent. Uvádí se to ve zprávě Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), kterou v Paříži zveřejnil její generální tajemník José Ángel Gurría. Ze všech zemí, které OECD sleduje, Česká republika vychází nejhůře.
Češi "europijáky". Z 15letých měl alkohol skoro každý
12. května 2015 16:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188115
Zdroj: Agris.cz