Lidé, kteří trpí alergií na jablka, mohou pít čerstvou šťávu z jablek, která je dostatečně provzdušněná. Zjistili to čeští vědci z Výzkumného ústavu potravinářského průmyslu (VÚPP). Oxidace šťávy by měla pomoci až 95 procentům alergiků, sdělila dnes ČTK mluvčí VÚPP Lenka Nováková.
Alergici na jablka mohou pít oxidovanou šťávu, zjistili vědci
13. května 2015 13:57
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188128
Zdroj: Agris.cz