Hokejoví fanoušci vypili při mistrovství světa v obou halách 280.000 litrů piva, což je o polovinu víc než na posledním šampionátu v roce 2004. Absolutní rekord padl na zápase Švédska a Švýcarska, při kterém se vypilo více než 16.000 piv, sdělil Pavel Barvík z Pivovarů Staropramen, které se o dodávky piva v obou halách starají.
Hokejoví fanoušci vypili při MS v obou halách 280 tisíc litrů piva
19. května 2015 8:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188191
Zdroj: Agris.cz