Parky a zahrady v městech pod Krušnými horami ničí ve velkém přemnožené mšice. Tisíce vzrostlých smrků během několika týdnů zhnědly a jejich jehličí se sype k zemi. Stromy umírají v Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě, Chomutově a dalších městech. Lidé a úřady se obracejí s radou o pomoc na odborníky.
Města zhnědla. Smrky dovezené kvůli smogu likviduje přemnožená mšice
19. května 2015 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188199
Zdroj: Agris.cz