V Lysé nad Labem dnes začal jubilejní 20. ročník mezinárodní výstavy NATURA VIVA, který se koná pod záštitou ministra zemědělství Mariana Jurečky. Veletrh je zaměřen na myslivost, rybářství, včelařství a zahrádkářství. Ministerstvo zemědělství se akce, která potrvá do neděle 24. května, účastní pravidelně.
Dnes začal 20. ročník mezinárodní myslivecké výstavy NATURA VIVA
20. května 2015 9:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/188208
Zdroj: Agris.cz