Skupina Bohemia Sekt loni prodala téměř 28 milionů lahví vín, sektů a lihovin, meziročně o necelých osm procent více. Jde o vyšší prodej, než skupina plánovala. Velmi silný byl prosinec. Rok 2015 byl mimořádně úspěšný, řekl ředitel největšího výrobce vína a sektů v ČR Ondřej Beránek.
Bohemia Sekt prodal loni 28 milionů lahví, meziročně o 8 procent více
8. ledna 2016 9:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/190803
Zdroj: Agris.cz