Stát už nebude státním organizacím platit mnohamilionová odškodnění za to, že je při hospodaření omezuje ochrana přírody. Ministerstvo životního prostředí (MŽP) navrhuje v novele zákona o ochraně přírody a krajiny zrušit náhrady, které si státní organizace dříve musely navzájem platit za komplikace při zemědělském nebo lesním hospodaření.
Stát už nemá platit státu za újmy kvůli ochraně přírody
22. února 2016 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/191303
Zdroj: Agris.cz