Na Ministerstvu zemědělství dnes ministr zemědělství Marian Jurečka, ústřední ředitelka Státního pozemkového úřadu Svatava Maradová a zástupci Lesů ČR, podniků Povodí a Národní sítě Místních akčních skupin podepsali Memorandum o spolupráci v oblasti zajištění zachování, obnovy a rozvoje venkovské krajiny.
Svatava Maradová podepsala Memorandum o spolupráci v oblasti zajištění zachování, obnovy a rozvoje venkovské krajiny
10. května 2016 13:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/192193
Zdroj: Agris.cz