Už více než čtvrt milionu kusů drůbeže vybili farmáři v Německu od listopadu kvůli výskytu agresivního kmene chřipky H5N8. Nejhorší situace je v severozápadní spolkové zemi Dolní Sasko, která je považována za centrum německého drůbežářství.
V Německu kvůli ptačí chřipce vybili čtvrt milionu kusů drůbeže
4. ledna 2017 11:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/194784
Zdroj: Agris.cz