Veterináři rozhodli, že se vybije veškerá drůbež v okruhu tří kilometrů od ohnisek ptačí chřipky na jižní Moravě. Vedle drobných chovů půjde i o reprodukční chov kachen, kde je 6000 ptáků. Zničit se v něm také bude muset 60.000 násadových vajec. O kolik kusů drůbeže celkem půjde, se zatím přesně neví.
Veterináři nařídili vybití drůbeže do tří km od ohnisek chřipky
6. ledna 2017 13:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/194815
Zdroj: Agris.cz