řed šedesáti lety v Československu vzniklo první nákupní středisko. Bylo v pražských Strašnicích a šlo prostě jen o to, že byly různé obchody postaveny na jednom místě. V té době však byly horkou novinkou i obyčejné samoobsluhy. Stačí šedesát let, aby se některé zvyklosti postavily na hlavu.
Nákupní střediska slaví 60. Kde vznikla první samoobsluha?
9. ledna 2017 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/cesko/nakupni-strediska-slavi-60-kde-vznikla-prvni-samoobsluha_412645.html
Zdroj: Agris.cz