Pardubické městské lesy jsou každoročně mírně ziskové, hospodaření vykazují ve stovkách tisíc korun. Loni lesy vynesly městu téměř tři miliony korun, předloni město za prodej dřeva utržilo třikrát méně. Novinářům to dnes řekl náměstek primátora Jiří Rozinek (ČSSD).
Pardubické lesy loni prodaly dřevo za tři miliony korun
10. ledna 2017 11:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/194842
Zdroj: Agris.cz