Skupina Bohemia Sekt loni prodala 28,5 milionu lahví sektů, šumivých nápojů, tichých vín a lihovin, meziročně o tři procenta více. Společnost zvýšila prodej sektů a šumivých nápojů na českém trhu téměř o osm procent na více než 15 milionů lahví, řekl ČTK ředitel největšího výrobce sektů a vín v ČR Ondřej Beránek.
Bohemia Sekt prodal loni 29 milionů lahví, meziročně o 3 pct více
11. ledna 2017 8:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/194855
Zdroj: Agris.cz