Velmi silný mráz opanoval i noc z úterý na středu. Nejchladněji bylo na šumavské Rokytské slati, kde meteorologové naměřili minus 27,5 °C. Hluboko pod bod mrazu spadly teploty i ve vnitrozemí. Oteplí se v noci na čtvrtek.
Mrazivý začátek roku 2017 nekončí, na Šumavě naměřili minus 27,5
11. ledna 2017 14:07
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz