Ministr zemědělství Marian Jurečka dnes převzal do užívání elektromobil, který budou zaměstnanci Ministerstva používat při služebních jízdách po Praze a okolí. Ministerstvo zemědělství se tak připojilo k dalším institucím, které využívají automobily na alternativní pohon a pomáhají tak snižovat emise skleníkových plynů.
Ministerstvo zemědělství přistupuje zodpovědně k životnímu prostředí, má svůj první elektromobil
11. ledna 2017 15:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/194865
Zdroj: Agris.cz