Lesníci už před šestnácti lety začali po vzoru západních zemí s nákladným projektem, kterému se říká Národní inventarizace lesů (NIL). Ústav pro hospodářskou úpravu lesů z Brandýsa nad Labem začal v roce 2001 počítat, kolik lesů vlastně máme, zjišťoval jejich stav a zmapoval těžbu v nich.
Podle studie se ztrácí vytěžené dřevo. Je to fata morgána, žádné nechybí, tvrdí ředitel Lesů ČR
12. ledna 2017 8:27
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz