Polsko, které se během posledních deseti let stalo suverénně největším producentem jablek v EU, má podle českých ovocnářů zřejmě systémový problém se zdravotní nezávadností jablek. Na dnešních Ovocnářských dnech v Hradci Králové to ČTK řekl předseda Ovocnářské unie ČR Martin Ludvík.
Polsko je jablečná velmoc, podle Čechů má ale problém s kvalitou
18. ledna 2017 9:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/194933
Zdroj: Agris.cz