Chovatelé holubů z jižní Moravy budou požadovat od státu odškodnění 237 tisíc korun za vybití svých dvou chovů. Podle chovatelů to bylo zbytečné, protože holubi nemoc prakticky nedostávají. Podle veterinářů však virus mohou přenášet na svém těle.
Chovatelé holubů budou požadovat odškodné 237 tisíc kvůli vybití svých chovů
18. ledna 2017 12:47
Zemědělství
Zdroj: Agris.cz