Po zavedení elektronické evidence tržeb (EET) neklesl podle ministra financí Andreje Babiše (ANO) počet restaurací. Loni v prosinci bylo otevřeno víc restaurací, než jich bylo zavřeno, řekl ve středu Babiš. Jeho tvrzení jsou v rozporu s jinými statistikami, které byly už dřív v souvislosti s touto problematikou zveřejněny.
Spor o restaurace. Po zavedení EET jich vzniklo více, než zaniklo, tvrdí Babiš
19. ledna 2017 12:47
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/194952
Zdroj: Agris.cz