Uběhlo dva a půl roku po otevření legální cesty léčebného konopí k pacientům přes lékárny. Nyní pacienti tuto možnost opět ztrácí. O dodání léčebného konopí do českých lékáren nemají zájem ani čeští pěstitelé, ani dovozci ze zahraničí. Příčinou může být, že je náš trh malý, nebo česká administrativa.
Konopí došlo. Můžou za to úřady?
26. ledna 2017 10:57
Zemědělství
Celý článek: http://zpravy.e15.cz/byznys/prumysl-a-energetika/konopi-doslo-muzou-za-to-urady-1328023
Zdroj: Agris.cz