Veterináři potvrdili v Česku 12. ohnisko ptačí chřipky, a to v Ostravě-Svinově v Moravskoslezském kraji. Chov o 20 ptácích bude dnes okolo desáté hodiny vyhuben, sdělil dnes ČTK mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Pejchal. V Moravskoslezském kraji ohnisko zatím nebylo, byly tam ale zaznamenány úhyny volně žijících ptáků.
Dvanácté ohnisko ptačí chřipky je v Ostravě-Svinově
30. ledna 2017 10:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195058
Zdroj: Agris.cz