Po více než stu letech se 31. ledna 2007 přestalo vařit pivo v pivovaru v pražském Braníku, který na na přelomu 19. a 20. století založil spolek sládků a majitelů malých pražských pivovarů, mimo jiné U Fleků, U sv. Tomáše, U Bucků nebo U Rozvařilů.
Před deseti lety se v branickém pivovaru přestalo vařit pivo
30. ledna 2017 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195063
Zdroj: Agris.cz