V Národním zemědělském muzeu mají každou první neděli v měsíci vstup zdarma všichni, jejichž pracovní náplní je zemědělství. Stejně jako loni, i letos zve muzeum na prohlídku svých expozic všechny zemědělce, vinaře, ovocnáře, potravináře, rybníkáře, rybáře, lesníky, myslivce, včelaře, zahrádkáře, pracovníky Ministerstva zemědělství, resortních výzkumných organizací a další, jejichž společným jmenovatelem je zemědělství.
RESORTNÍ DNY POKRAČUJÍ I V ROCE 2017
2. února 2017 7:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195096
Zdroj: Agris.cz