Až se jaro zeptá, co dělali naši zemědělci loni na podzim, měla by korektní, častá a správná odpověď znít: ,,seli jsme řepku". Podle jen několik dní zveřejněného šetření českého statistického úřadu (ČSÚ) týkající se soupisu ploch ozimů pro sklizeň 2017 se totiž meziročně plochy této olejniny v ČR opět zvýší.
Rostoucí plochy řepky: Problém, ale ne ten největší
8. února 2017 14:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195165
Zdroj: Agris.cz