Jihomoravské pivovary začaly s přípravou speciálů na letošní velikonoční svátky. Ve Starobrnu dnes udělali první várku zeleného piva. Letos ho bude 4700 hektolitrů a chtějí ho ve větším prodávat i na Slovensku. Speciály chystají i další pivovary v regionu, zjistila ČTK.
Jihomoravské pivovary začaly vařit na Velikonoce
9. února 2017 13:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195179
Zdroj: Agris.cz