Už více než půl milionu kusů drůbeže vybili v Německu během aktuální vlny ptačí chřipky. Agresivním kmenem H5N8 jsou postiženy s výjimkou jedné všechny spolkové země, nejhorší situace je ale v drůbežářském srdci Německa - Dolním Sasku, informovala dnes agentura DPA.
V Německu kvůli ptačí chřipce vybili již půl milionu kusů drůbeže
13. února 2017 15:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195214
Zdroj: Agris.cz