Veterináři se rozhodli odebrat chovateli z Jankova na Benešovsku sedm desítek koní. Zvířata budou přemístěna do náhradní péče, řekli dnes ČTK mluvčí veterinární správy Petr Pejchal a starostka Jankova Jitka Jonsztová (TOP 09). "Důvodem odebrání je skutečnost, že chovatel se o koně přestal starat a zároveň prohlásil, že se o ně přestává starat," uvedl Pejchal.
Veterináři se rozhodli odebrat chovateli z Benešovska 70 koní
17. února 2017 8:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195263
Zdroj: Agris.cz