Ministerstvo zemědělství hodlá zavést, jakožto jednu ze svých priorit, novou daň v podobě povinného příspěvku na propagaci zemědělských komodit. Podíleli by se na ní, dle objemu vyprodukované nebo zpracované produkce, prvovýrobci, zpracovatelé i obchodníci.
Marketingový fond? Další z absurdit ministra Jurečky!
24. února 2017 14:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195346
Zdroj: Agris.cz