Na zavedení elektronické evidence tržeb není připraveno bezmála šedesát procent obchodníků. Potřebné autentizační údaje si do konce tohoto pracovního týdne vyzvedlo jen sto tisíc prodejců z celkového čtvrt milionu. Druhá vlna EET, která se týká velko- i maloobchodu, přitom startuje už ve středu, a finanční správa avizuje, že nebude tak benevolentní jako v případě hotelů a restaurací.
Od středy platí EET pro řezníky i cukráře. Polovina obchodníků ale není připravená
27. února 2017 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195366
Zdroj: Agris.cz