Marketingový lesnický a dřevařský fond by měl začít fungovat od roku 2018. Navrhují to koaliční poslanci v čele s ministrem zemědělství Marianem Jurečkou (KDU-ČSL), svůj podpis pod novelu zákona o lesích dal i zástupce opozice. Fond má pomoci ke snížení vývozu surového dříví z Česka.
Dřevařský fond by měl začít fungovat od 2018, navrhují poslanci
28. února 2017 10:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195374
Zdroj: Agris.cz