Vrácení části spotřební daně z nafty, tzv. zelenou naftu, mohou od dnešního dne nárokovat i zemědělci v živočišné výrobě. Účinná začala být novela zákona o spotřebních daních, která to umožňuje. Opatření má pomoci odvětví živočišné výroby, které je podle řady poslanců v tíživé situaci, a zvýšit konkurenceschopnost zemědělců.
Od dneška se rozšiřuje zelená nafta na živočišnou výrobu
1. března 2017 14:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195396
Zdroj: Agris.cz