Ministři životního prostředí evropské osmadvacítky včera jednali o revizi evropského systému obchodování s emisními povolenkami (EU ETS). Na jednání v Bruselu, kde Českou republiku zastupoval ministr Richard Brabec, zástupci evropské osmadvacítky diskutovali také o hodnocení Evropské komise k provádění unijních právních předpisů v oblasti životního prostředí (EIR) [1] či o plnění Akčního plánu pro oběhové hospodářství.
Ministr Brabec v Bruselu jednal o obchodování s emisemi, odpadech či hodnocení států v aplikaci unijních zákonů o životním prostředí
2. března 2017 13:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195411
Zdroj: Agris.cz