Globální oteplování není v současnosti jediným environmentálním problémem, který naší planetě v současnosti hrozí. Zemi vědci varují především před rychlým vymíráním jak fauny, tak destrukcí flory. Také to bude jedno z hlavních témat konference ve Vatikánu, která začíná v pondělí.
Polovina druhů fauny a flory může zmizet do konce století
7. března 2017 8:17
Zemědělství
Celý článek: http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/polovina-druhu-fauny-a-flory-muze-zmizet-do-konce-stoleti-1329274
Zdroj: Agris.cz