Děti budou dostávat mléko a neochucené mléčné výrobky ve školách od příštího školního roku zdarma, za ochucené budou rodiče připlácet. Stát dá na rozšíření programu až 670 milionů korun. V letošním školním roce stát přispěl 47 miliony korun, suma se tak zvedne až na čtrnáctinásobek.
Na školách bude neochucené mléko zdarma. Stát vyčlení 670 milionů
8. března 2017 6:37
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195466
Zdroj: Agris.cz