Skupina poslanců KSČM ze sněmovního zemědělského výboru předložila návrh na zavedení předkupního práva na zemědělskou půdu. Předkupní právo by měl mít stát zastoupený Státním pozemkovým úřadem nebo oprávnění uživatelé, tedy zemědělci, kteří jsou na dané půdě v nájmu nebo pachtu.
Poslanci KSČM chtějí zavést předkupní právo na zemědělskou půdu
8. března 2017 8:27
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195468
Zdroj: Agris.cz