Děti budou dostávat mléko a neochucené mléčné výrobky ve školách od příštího školního roku zdarma, za ochucené budou rodiče připlácet. Dnes o tom informoval ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Návrh nařízení, kterým se změny docílí, bude muset schválit vláda, rozhodovat o ní bude ve středu.
Neochucené mléko bude na školách zdarma, stát zaplatí 670 mil. Kč
8. března 2017 10:07
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195473
Zdroj: Agris.cz