Rozpočtový výbor ve sněmovně bude řešit návrh opoziční ODS, aby se snížila spotřební daň u piva. Sazby mají klesnout tak, aby se blížily úrovním před rokem 2010, než došlo ke zvýšení daně. ODS chce snížením kromě jiného kompenzovat restauracím zavedení elektronické evidence tržeb.
Klesne spotřební daň u piva? Návrh ODS má na stole sněmovní výbor
8. března 2017 10:17
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195474
Zdroj: Agris.cz