Na Pardubicku a Chrudimsku poškodila podzimní sucha ozimou řepku. Značnou část úrody musejí zemědělci zaorat. Delší zima naproti tomu ozimým obilovinám neublížila. ČTK to dnes řekla ředitelka krajské agrární komory Vanda Rektorisová.
Podzimní sucha poškodila na Pardubicku a Chrudimsku ozimou řepku
8. března 2017 14:38
Zemědělství
Celý článek: http://www.agris.cz/clanek/195479
Zdroj: Agris.cz